Plaats gratis een advertentie

Start Boeken en tijdschriften Avontuur en Actie

Erfenis van de Oorlog - T Davis Bunn

Samenvatting
  • Bieden
  • Gebruikt  
Omschrijving

Erfenis van de Oorlog - T Davis Bunn

Een spannend, maar ook hoopgevend relaas over de periode van vlak na de Tweede Wereldoorlog in het overwonnen Duitsland.
Wanhoop en verbittering blijken te moeten wijken voor vertrouwen in de toekomst.

De oorlogsmoede Amerikaanse legerofficier Jake Burns krijgt een gevaarlijke missie toegewezen bij de grens tussen Duitsland en Frankrijk.
Een lid van de Franse verzetsbeweging, Perre Servais, helpt hem en wordt later zijn beste vriend.
Wanneer zij per toeval een gestolen nazi-schat ontdekken, komen zij ook een samenzwering op het hoogste niveau aan geallieerde zijde op het spoor - Jake en Pierre zijn hun leven dan ook niet meer zeker!

De schat was een erfenis van de oorlog, omdat de mensen deze in de Tweede Wereldoorlog onder de bank hadden begraven en de schat zorgt er ook voor dat ook de Duitse kinderen een beter leven krijgen.

De aantrekkelijke Sally Anders die gedetacheerd is in hetzelfde garnizoen als Jake en Pierre, voert een persoonlijke strijd om het leed van de oorlog te lenigen.
Zij zet zich samen met aalmoezenier Buddy Fox in voor de Duitse kinderen die het slachtoffer van de oorlog zijn.
Haar betrokkenheid is vooral praktisch gericht en blijkt verstrekkende gevolgen te hebben.
Ook de twee soldaten raken bij haar humanitaire inspanningen betrokken.
En dan ontdeken de twee vrienden dat zij beide in haar zijn geïnteresseerd.

213 pag - 1994 - ( 311 gram ) - Uitgeverij Callenbach Nijkerk 

In goede staat.

 
  

Delen via:
Janne
Janne
Emmen, DR
Biedingen
  • Plaats hier uw bod.

Bod plaatsen

Locatie
Vergelijkbare advertenties

Lord Lister nr. 3033 – Dieven aan boord
Verkocht
Lord Lister nr. 3033 – Dieven aan boord

Formaat 17,3 x 24,1 cm. 32 pagina's. Geen illustraties. Uitgave jaren '50/'60. Beetje gebruikssporen, Gewicht 42 gram. Verzendkosten vanaf € 2,88. Prijs € 2,50. 

Assendelft, NH

Lord Lister nr. 3003 – De getekende
Verkocht
Lord Lister nr. 3003 – De getekende

Formaat 17,3 x 24,1 cm. 32 pagina's. Geen illustraties. Uitgave jaren '50/'60. Wat gebruikssporen, o.a. een horizontaal scheurtje bij de rug. Gewicht 42 gram. Verzendkosten vanaf € 2,88. Prijs € 1,50. 

Assendelft, NH

Jacht op het Olmeken Hoofd - David Westheimer
Bieden
Jacht op het Olmeken Hoofd - David Westheimer

Jacht op het Olmeken Hoofd - David WestheimerAchttien ton graniet als contrabande en een mooi maar lastig meisje, een bikkelhard avontuur in het Mexicaanse  oerwoud.Als Samuel Bell van een kunsthandelaar in Houston het aanbod krijgt ...

Emmen, DR
Alles in "Boeken en tijdschriften".

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op onze website. Meer informatie.

Akkoord