CORINA SIERADEN AANBIEDING
Armbandenset: armband van jade, agaat en tibetaans zilver, geregen op elastiek + leren armband (10 mm) met schuifkraal vlinder en magneetslot.
Polsmaat: 18 cm.
Van €15,95 Voor €12,95.
Om contact met de adverteerder op te kunnen nemen, dient u ingelogd te zijn. Maak hieronder een account aan of log in.
Biedingen zijn niet toegestaan op deze advertentie
CORINA SIERADEN Deze prachtige armband heb ik gemaakt van een zeer goede kwaliteit amethyst (8 en 10 mm rond en facetgeslepen) en messing spacers, afgewerkt met een schattig messing bedel bijtje. Polsmaat: 19 cm.
CORINA SIERADEN Armband van blue apatiet (10 mm en 5×8 mm), onyx (8 en 10 mm) en hematiet, met stukje jasseron en bedel.
CORINA SIERADEN Armband van prachtige, groene howliet en brons, met bronzen sierkraal en kapittelslot. Polsmaat: 18 cm.