Plaats gratis een advertentie

Start Boeken en tijdschriften Literatuur

De Droogte - Herman Brusselmans

Samenvatting
  • Bieden
  • Gebruikt  
Omschrijving

De Droogte - Herman Brusselmans

Fazio heeft een moeilijke scheiding achter de rug. 
Hij is zijn werk kwijt en heeft geldgebrek. 
Hij kan zijn psychiater niet meer betalen. 
Hij is stevig aan de drank. 
Hij besluit om een tijdlang bij zijn moeder te gaan wonen, een ver­bitterde vrouw die nooit meer de oude werd nadat haar man, Fazio's vader, op een tragische manier stierf.

Fazio is van plan om op zoek te gaan naar een nieuwe baan, of naar een andere manier om aan geld te komen. 
Hij is op zoek naar nog veel meer, maar op den duur weet hij niet meer naar wat precies. 
Tijdens talloze tochten door zijn eigen stad, die hij niet genoeg kent om haar te doorgronden, spreekt hij wildvreemden aan, leert hij verschillende mensen kennen, verplaatst hij zich van hot naar her, en krijgt hij de kans om snel geld te verdienen.
Maar kansen zijn er om gemist te worden. 
Zo zit het Leven van Fazio in elkaar. 
Hij versaagt echter niet. 
Ooit komt de dag dat zelfs hij die niet voor het geluk geboren is het toch in het vizier zal krijgen.

Fazio is de tragikomische hoofdfiguur in een roman over de gaten in het bestaan en over de mogelijkheden om die te vullen.
Tevens is DE DROOGTE een studie over menselijk contact, het gebruik en misbruik van taal en geba­ren, de kleine kanten van het leven, de verschrikking en de wapens ertegen in de handen van gewone mensen van vlees, bloed en brein.

HERMAN BRUSSELMANS heeft met DE DROOGTE alweer een meesterlijk boek geschreven. 
Door de jaren heen is hij uitgegroeid tot de merkwaardigste schrijver in het Nederlandse taalgebied.

Prometheus Amsterdam - 2003 - 330 pag - ( 478 gram )

In goede staat.

Delen via:
Klik op een icoon of kopieer de link om te delen op Facebook of WhatsApp
Janne
Janne
Emmen, DR
Biedingen
  • Plaats hier uw bod.

Bod plaatsen

Locatie
Vergelijkbare advertenties

Russische misdaadverhalen - Dostojevski e.a. - Prisma
Bieden
Russische misdaadverhalen - Dostojevski e.a. - Prisma

Russische misdaadverhalen - Dostojevski e.a. - Prisma Over het boek:Een vijftal Russische verhalen uit de klassieke periode vindt men hier bijeen onder het gezamenlijk motief - misdaad -.Wanneer men de grote namen van de schrijvers ...

Emmen, DR

Taboe – Sherry Sonnet
Verkocht
Taboe – Sherry Sonnet

Uitg. Areopagus. 1995. 238 pagina's. In vrij goede staat; echter gelezen en de rug staat wat scheef.Dikte 24 mm. Voor dit boek vraag ik € 4,90. Verzending vanaf € 4,35. 

Assendelft, NH

Bob & Daphne – Han B. Aalberse
Verkocht
Bob & Daphne – Han B. Aalberse

Uitg. Omega Boek. 20e druk. 1981. 286 pagina's. Nieuwstaat. Paperback. Dikte 26 mm.Voor dit boek vraag ik € 9,90. Verzending vanaf € 5,--. 

Assendelft, NH
Alles in "Boeken en tijdschriften".

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op onze website. Meer informatie.

Akkoord